KACULE337

Jak si vylepšit známky na vysvědčení?

Já bych potřebovala si zlepšit známky. Prosím poradte jak na to?????

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jedině učením z hodiny na hodinu si známky zlepšíš- nikdo ti to do hlavy nenaleje.

Další odpovědi
www

Intenzívnějším učením a opakováním učiva. Jednoduché 😉
Doplňuji:
Samozřejmě, u nové látky dávat pozor při výuce a ptát se vyučujícího na všechny nejasnosti.

Michal Kole

Pokud jsi slabá v předmětech a víc ze sebe nedostateš (důvody řešit nebudeme), navrhuji různé doplňkové aktivity

např referáty s nějakou zajímavostí k tématu, nebo ve sbírce úloh najít nějakou zajímavou úlohu z praxe (klidně i řešenou), ale SVÝMI slovy popsat jak to v knížce řešili nějak „lépe“ srozumitelně

Andělé

Tj.super,snaha se vždy sení!:-). Jestli si se skutečně rozhodla vylepšit si známky,dej si to za cíl. Ten jde ruku v ruce s motivací,bez ní by si rychle sešla z cesty. Obrň se trpělivostí a důsledností,protože se budeš muset učit dennodenně a s nimi zvládneš případnou nechuť k učení. Máš za kamarádku spolužačku,která by Ti mohla pomoci? Pokud ne,porozhlédni se ve třídě a někoho popros,zda by Ti s učením pomohla. Spojíte tak zábavu s učením a to se to pak učí úplně jinak.:)
Stále se chval,pochval se za vše,i za sebemenší maličkosti,které se Ti zadaří,tj.také jeden z důvodů motivace.
Nezapomeň,že špatné známky nejsou konec světa.Ne vždy se nám cíl splní napoprvé zdolat,ale jen trpělivost růže přináší.
Takže od teď jsou cíl,motivace,trpě­livost a důslednost Tví nejlepší a nejvěrnější přátelé.Drž se jich a oni Tě s láskou odmění.
Tak s chutí do toho a půl je hotovo!Hodně štěstí!:))

♥♥♥

Nechoď často na Internet, a pořád si opakuj a opakuj učivo. Snadné! Teď jen jestli se ti do toho bude chtít…

panxnotdead

Zkus to v malování nebo gimpu

Calimë

jediné, co se mi osvědčilo, protože nejsem ten typ co se dokáže doma učit, sedět v první, maximálně druhé řadě, v poslední to vážně nejde, tam ani pozor dávat nejde