Pokročilý

jak zlepšit náladu lidí ve svém okolí nebo se aspoň nenechat otrávit?

všichni jsou teď před vánočními svátky nějací pesimističtí.. mluví se jen o penězích a kdo si co přeje a nepřeje a že zase dostane nějakou blbost a že by se Vánoce měly zrušit a takové řeči.. otravuje mi to náladu, já měla Vánoce odmalička ráda a nechci o tu idylku přijít i když jsem už dospělá.. ale když chcete někoho potěšit a on vám řekne, že mu radši nic nemáte kupovat, že on stejně nemá peníze na dárek pro vás.. :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vysvetlovat , vysvetlovat a vysvetlovat. Ze proste radsi darky davate, nez dostavate. I ja to tak mam. Rada darky davam a pritom opravdu zadne nechci. Ja vzdycky rikam , ze co potrebuji si koupim , ze mam Vanoce cely rok a az bude nekdy hur, tak jim pak napisi cely seznam. A budou to mit i s urokama ! :-)
-iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Stačí vtípek , někdy i úsměv. Zkrátka chce to nějaké rozptýlení

Zlatý

Moje kamarádka bude mít narozeniny, máme pro ni dárky, přijede jiná a oslavíme je bez ní, to je paradox, tak taky vypadá špatná nálada před vánoci..nikdy jsem ji tak neznala, vždy hýřila jen vtipy a humorem..

Stříbrný

dát jim najevo že žijete, hůř se máte než oni

Zlatý

Usmívat se, usmívat se usmívat se.
Zvedne to náladu tobě i ostatním.
Veru, buď v klidu. Loni jsem od rodiny nedostala vůbec nic, na rozdíl od "cizích". protože nezbyly peníze. To by mě nemrzelo. Ale maličkost by mě potěšila. Čekala jsem do ledna, kdy mám narozky, a to jsem se dověděla, že se každému dala jistí částka. Asi se jen jaksi zapomnělo.
Prostě si vybírej své přátele.

http://www.videacesky.cz/…

http://www.google.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.