suzuki

Budou tento rok Vanoce??

Nejlepší odpověď
Quimby

Nene, letos jsou zrušené. Nepříšel vám snad e-mail od Jéžíška?

Další odpovědi
ivzez

Suzuki, jsi tu chvilku, poradím ti: Pokládáním hloupých otázek body nenasbíráš. Dosáhneš akorát toho, že nikdo tvé otázky nebude číst (a pokud tvou otázku někdo omylem rozklikne, neodpoví ti). Zkus se před položením otázky zamyslet a nesnaž se „být zajímavá za každou cenu“.
______

Oprava překlepu

lexx

asi budou jo leda že Ježíšek vyhlásí bankrot a insolvenci

anonym

A proč by nebyly? Očekáváte snad nájezd muslimů do ČR jako v Bruselu loni?…

marci1

Vánoce letos budou. 🙂

anonym

Budou, neboj se 🙂

anonym

ivzez, proč píšeš " Dosáhneš skorát toho, že nikdo tvé otázky nebude číst (a pokud tvou otázku někdo omylem rozklikne, neodpoví ti)"??. Nepiš to, anebo jen za sebe, za mě ne, ani za nikoho jinýho. Proč neodpovídáš slušně? Proč jsi tak agresivní? Spolkla jsi všechnu moudrost světa? Suzuki je podle všeho dítě, proč s ní komunikuješ jak s nějakým hlupákem? Proč prostě jen slušně neodpovíš, na to, nač se ptá?? Stejný kecy jak u otázky o telefonu po zesnulém, nevěrném manželovi. Taky jen soudíš a přitom úplně mimo.

ivzez

(–:

anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%A1­no%C4%8Dn%C3%AD+strom+br­usel&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=db5cVrDAH8XcPK2mjO­gE