Jak zjistit všechna moje připojení , ???

z ničeho nic se mi internet šíleně zpomalil , tak chci zjistit jestli se něco nepřipojuje na internet a nevyužívá moje připojení na blokování serverů nebo něčeho podobného jak bylo nedávno v TV že to využívá 70% počítačů že to je nějáký vir či co …
Doplňuji:
To jsem zkoušel několikrát , rychlost mám 23,752 rychlost připojení a 2,64 rychlost stahování , a na to že mám zapnutou celkem náročnou hru muziku skype program na teamovou komunikaci a asi 10 oken v prohlížeči , tak mám paměť na 30 procentech a procesor na 10–20 procentech využití takže bych mohl mít 4× tolik věcí otevřených abych poznal že se to zpomaluje v tomto nebude spíš něco co jsem psal před tím jelikož stahuji normálně rychle ale jen to otevírání oken je šíleně pomalé , takže prostě zjistit všechna připojení ..

Nejlepší odpověď
Bedy

Jestli máte rychlost 23,752 Mbps a stahujete rychlostí 2,64MBps, tak to je v normě, v prostě v pořádku. Ono je rozdíl b a B – bit a bajt. 1B=8b. Tak si to spočítejte 2,64*8=21,12, což je v normě, protože server, ze kterého stahujete určitě nemá vytíženost 0%, navíc máte puštěn Skype, atd., atd.

No ale pro jistotu bych Vás poprosil o výpis z programu Hijackthis a Security Check, protože to pomalé otevírání oken se mi moc nelíbí…

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi
Hlada

Udělejte si test rychlosti Speedtest.net. Jestli bude rychlost nižší, než umožňuje smlouva, obraťte se s reklamací na svého providera. Současně si ověřte třeba ve Správci úloh, jestli není přetížený procesor a není tedy chyba v PC. Fantazie o virech bych nechal novinářům.

anonym

Bedy Hijackthis sem netahej! Pochop toto je jednoznačné Otázka ⇒ Odpověď, a né že si tu budete dopisovat, na toto téma je tu např. http://www.viry.cz/ nebo http://www.pc-help.cz/ ale sem to prosím netahej!

anonym

no doplnit už nemohu tak to napíší sem , a to že ten první mi nechce spustit a ten druhý nejde stáhnout :-O …

Bedy

Oba odkazy jsou funkční.
Co to píše, že to nejde spustit? Máte Windows? Jakou verzi?

anonym

Sedmičky mám 64 bitový to druhé nereaguje nic nepíše , a ten první mi asi blokuje Antiwirový program

Bedy

Zkuste vypnout antivir a podobný a pak ten Hijackthis spusťte znovu. HJT normálně funguje pod 64bitovými systémy.

anonym

Stále nic ., a jiný program není ?

Bedy

No tak použijeme pokročilejší RSIT – http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Normálně nechte nastaveno na 1month a vložte sem oba výpisy, jak info.txt tak i log.txt