Ganymede

Jak se zbavit viru Provider?

Ahoj, někaj se mi do pc dostal vir Provider a spouští my v prohlížečích otravné reklamy, otevírá okna a vše se seká, Avast ale nic nehlásí ani že bych měla špatný doplněk a já nevím jak ho oddělat, protože v nainstalovaných věcech Provider ani jiný program, který by byl podezřelý, není, poradíte mi?? Na youtube byl tutoriál, ale nepomoh. Díky :)

Nejlepší odpověď
Bednaricek

Dobrý den, v počítači je nejspíše malware. Doporučuji stáhnout program Malwarebytes (zdarma) na stránce: https://www.mal­warebytes.com/mwb-download/ – V dolní části této stránky klepněte na tlačítko free download.
MBAM se podívá do počítače a pomůže vám odstranit tyto otravné záležitosti. Hezký den.