Avatar uživatele
Ella

Jak zjistit svoji krevní skupinu?

Zajímá mě to už docela dlouho. Když jsem se ptala doktorky při odběru, tak mi odpověděla, že na to jsou potřeba jiné testy…
Platí se za to? A pokud ano, kolik asi?
Nemělo by to být napsáno v kartě?
Doplňuji:
janek66: mě právě na předoperačním doktorka řekla, že na to je potřeba jiný test… =/
Jinka děkuju vám všem za odpovědi, vidím to tak, že půjdu darovat krev – udělám dobrý skutek a dozvím se svoji krevní skupinu =D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? Pavel1212, mosoj, hanulka11, barnajka, anonym, dědapetr, fablen, dougie, suaeda před 4706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Běžte darovat krev a tam se dozvíte Vaši krevní skupinu, tam ji napíší do karty dárce anebo Vám tu informaci sdělí, je to součást vyšetření před odběrem, aby mohli Vaši krev zařadit.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

krevní skupinu můžete zjistit i z porodopisu – pokud Vám vyjdou vstříc v nemocnici v archivu, kde jste se narodili, pak Vám vyhledají krevní skupinu (+ třeba i přesné datum Vašeho narození).
Doplňuji:
jejda, nemyslela jsem datum narození – to asi každý dobře zná – ale hodinu a minutu 🙂. Často se to hledává kvůli horoskopům.

Upravil/a: fablen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
janek66

Za zjištění krevní skupiny na vaši žádost se platí.Jediná možnost je opravdu darovat krev, případně předoperační vyšetření -tak jsem se dozvěděl svou krevní skupinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak já slyšela, že tohle se jen na přání pacienta nedělá. A když už někdo svolí, tak je to určitě za peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

také jsem to chtěla věd+ět, myslela jsem, že to mám zapsané v kartě …je mi divné že ne. Prý to je drahá záležotost mi řekla doktorka. a našla jsem toto

http://www.te­epek.cz/skaut-in/teepkuv-styl/3594-krevni-skupiny/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Tam kde odebírají krev Vám ochotně krev. skupinu zjistí.Když Vám obvoďák napíše papír,hradí to myslím pojišťovna,když jdete sama z vlastní vůle,tak to musíte zacálovat.Já platil 70,–Kč,ale už je to nějaký čas zpátky. A1B rh pozitivní. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Třeba na dárcovské stanici za poplatek 100,–.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek