Stříbrný

Jak zjistit svoji krevní skupinu?

Zajímá mě to už docela dlouho. Když jsem se ptala doktorky při odběru, tak mi odpověděla, že na to jsou potřeba jiné testy...
Platí se za to? A pokud ano, kolik asi?
Nemělo by to být napsáno v kartě?
Doplňuji:
janek66: mě právě na předoperačním doktorka řekla, že na to je potřeba jiný test... =/
Jinka děkuju vám všem za odpovědi, vidím to tak, že půjdu darovat krev - udělám dobrý skutek a dozvím se svoji krevní skupinu =D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Běžte darovat krev a tam se dozvíte Vaši krevní skupinu, tam ji napíší do karty dárce anebo Vám tu informaci sdělí, je to součást vyšetření před odběrem, aby mohli Vaši krev zařadit.

Další odpovědi:

Bronzový

krevní skupinu můžete zjistit i z porodopisu - pokud Vám vyjdou vstříc v nemocnici v archivu, kde jste se narodili, pak Vám vyhledají krevní skupinu (+ třeba i přesné datum Vašeho narození).
Doplňuji:
jejda, nemyslela jsem datum narození - to asi každý dobře zná - ale hodinu a minutu :-)). Často se to hledává kvůli horoskopům.

Bronzový

Za zjištění krevní skupiny na vaši žádost se platí.Jediná možnost je opravdu darovat krev, případně předoperační vyšetření -tak jsem se dozvěděl svou krevní skupinu.

Stříbrný

Tak já slyšela, že tohle se jen na přání pacienta nedělá. A když už někdo svolí, tak je to určitě za peníze.

Zlatý

také jsem to chtěla věd+ět, myslela jsem, že to mám zapsané v kartě ...je mi divné že ne. Prý to je drahá záležotost mi řekla doktorka. a našla jsem toto

http://www.teepek.cz/…

Bronzový

Tam kde odebírají krev Vám ochotně krev. skupinu zjistí.Když Vám obvoďák napíše papír,hradí to myslím pojišťovna,když jdete sama z vlastní vůle,tak to musíte zacálovat.Já platil 70,-Kč,ale už je to nějaký čas zpátky. A1B rh pozitivní. :D

Zlatý

Třeba na dárcovské stanici za poplatek 100,-.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.