Avatar uživatele
Meggie2

Jak zjistím, kolik mám za den spálit kalorií?

Zajímavá 0 před 689 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jak Ti má, asi, na tohle někdo smysluplně odpovědět? To je stejně relevantní dotaz, jako „nevíte, proč mi na zahradě nerostou růže?“ To už Přemek dřevěná Podlaha říkal v Receptáři, když jsem tahal kačera, že na takové dotazy opravdu nelze odpovědět.

Jak my máme vědět, co Ty chceš? Jestli chceš udržet hmotnost, redukovat hmotnost, nebo zvýšit hmotnost? Pokud chceš hmotnost udržet, musíš udržovat příjem kalorií. Pokud chceš hmotnost snížit, musíš snížit příjem kalorií. Pokud chceš hmotnost zvýšit, musíš příjem kalorií zvýšit – pořádně se nažrat!

Pokud chceš „spálit“ více kalorií, musíš se stresovat a / nebo hýbat – fysicky makat, nebo cvičit. Pokud chceš „spálit“ méně kalorií, musíš se méně stresovat a / nebo méně hýbat – fysicky makat, nebo cvičit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Existují na to tabulky. Pro ty co blbnou s hubnutím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nepíšete, co je Vaším cílem. Neudala jste žádné informace o sobě. Pomoci mohou tabulky.
Je to i naopak. Podle vydané energie (fyzické zátěže), lze upravit energetický příjem stravy (kalorie). Pokud se málo hýbete, nemůžete jíst jako zedník, sportovec. Pokud máte fyzicky náročnou práci, sportujete, nemůžete papkat, jako vrabeček.
Tedy otázka, takto položená, je zbytečná…..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek