OuSí

Jak získat spátky kamarádku?

Choval sem se z osobních důvodu špatně ke kamarádce. Teď se spolu nebavíme. Douvám že je náka šance získat kamarádku zpět. Díky za všechni rady…

Nejlepší odpověď
Retko

Mozna by stacilo se jen otevrene omluvit.

Další odpovědi
inspektorcz

Zde bych to řešil dárkem, který nemusí být drahý ale který by ji potěšil. Nebo pozváním do restaurace nebo cukrárny. Prostě bude nutné ukázat, že ti na ní záleží.

panenka

myslím si že by stačilo kamarádce jen říci proč jsi se takto choval že to nebylo k vůli ni že toho lituješ co se přihodilo,a že by jsi byl nadále s ní kamarád

Nuk nuk

Musím souhlasit s Retkem, promluvit si, především se omluvit se jí za špatné chování k ní, vysvětlit jí své důvody. Pokud je to opravdu kamarádka, pak to pochopí.

Michal

Říká se ,že všecno jde,když se chce.Nejsem si zcela jist jestli to platí pro vás.Lidi jsou různě citliví.Pokuste se celou situaci znovu probrat,ale dejte tomu čas.A hlavně nedotírejte a nevnucujte se