selinka28

Moje nejlepší kamarádka si našla jinou. Jak jí získat zpět?

Dobrý den,
mám takový problém. Strašně mám ráda jednu mojí kamarádku. Byly jsme i nejlepší, ale najednou jsem s ní pár dní moc nemluvila a ona si našla jinou. Já vím, je to i moje chyba… Já vás moc prosím jak mám být nejlepší kámoška zase s ní??? Proosííím já si vůbec nevím rady :(
Doplňuji:
Bohužel vím že s tím asi nic nezmůžu, ale kdo by měl napád tak napište :)

Nejlepší odpověď
bolak

V kamarádství je povolena polygamie, s tím asi nic nezmůžeš.
Doplňuji:
Já nápady zrovna nečiším, ani odpověďmi :) to se tu o mně všeobecně ví. Já jsem tu spíš přes inteligentní otázky, takže ti jednu položím:

Má vůbec cenu usilovat o přátelství s někým, kdo tě takhle ze dne na den odkopne?

Další odpovědi
MrGandy

No, z tohoto usuzuji, že vám je tak 12 let. Co je to nejlepší kamarádství? … Vždyť kamarádky můžete být pořád.

Amie

řeknu ti svůj příběh a přeber si ho jak chceš – celý život jsem se snažila dát se do kupy s holkama… kdž mi to vyšlo a připadalo, že budeme skvělé a budem si rozumnět, nikdy tomu tak nebylo. At ra měsíc, rok, dva… prostě to přestalo klapat a pokazilo se. Nikdy jsem nechápala proč nebot chyby byla jakoby na mojí straně – to oni se mi již nesvěřovali, neozvali se a nebylo to jako dřív…

nedávno jsem zjistila proč – s holkama neumím vůbec vycházet a začala jsem si uvědomovat že kluci se kterýma chodím ven jsou úžasní. neber to tragicky… jednou si nějakou kamarádku najdeš a přeju ti ji. já ji totiž ani nyní nenašla.

Poslední rada – nikdy se nesnaž si udržet jn jednu za každou cenu – může tě zradit. Bud otevřená i ty jiným přítelstvím nebot to pravé se schovává a může být na nečekaných místech v podobě neočekávaných lidí (jako u mě bývalý spolužáci – skvělý kámoši a nenahraditelní)