Moje nejlepší kamarádka si našla jinou. Jak jí získat zpět?

Dobrý den,
mám takový problém. Strašně mám ráda jednu mojí kamarádku. Byly jsme i nejlepší, ale najednou jsem s ní pár dní moc nemluvila a ona si našla jinou. Já vím, je to i moje chyba... Já vás moc prosím jak mám být nejlepší kámoška zase s ní??? Proosííím já si vůbec nevím rady :(
Doplňuji:
Bohužel vím že s tím asi nic nezmůžu, ale kdo by měl napád tak napište :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V kamarádství je povolena polygamie, s tím asi nic nezmůžeš.
Doplňuji:
Já nápady zrovna nečiším, ani odpověďmi :) to se tu o mně všeobecně ví. Já jsem tu spíš přes inteligentní otázky, takže ti jednu položím:

Má vůbec cenu usilovat o přátelství s někým, kdo tě takhle ze dne na den odkopne?

Další odpovědi:

Pokročilý

No, z tohoto usuzuji, že vám je tak 12 let. Co je to nejlepší kamarádství? ... Vždyť kamarádky můžete být pořád.

Pokročilý

řeknu ti svůj příběh a přeber si ho jak chceš - celý život jsem se snažila dát se do kupy s holkama... kdž mi to vyšlo a připadalo, že budeme skvělé a budem si rozumnět, nikdy tomu tak nebylo. At ra měsíc, rok, dva... prostě to přestalo klapat a pokazilo se. Nikdy jsem nechápala proč nebot chyby byla jakoby na mojí straně - to oni se mi již nesvěřovali, neozvali se a nebylo to jako dřív....

nedávno jsem zjistila proč - s holkama neumím vůbec vycházet a začala jsem si uvědomovat že kluci se kterýma chodím ven jsou úžasní. neber to tragicky... jednou si nějakou kamarádku najdeš a přeju ti ji. já ji totiž ani nyní nenašla.

Poslední rada - nikdy se nesnaž si udržet jn jednu za každou cenu - může tě zradit. Bud otevřená i ty jiným přítelstvím nebot to pravé se schovává a může být na nečekaných místech v podobě neočekávaných lidí (jako u mě bývalý spolužáci - skvělý kámoši a nenahraditelní)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.