OuSí

Jak získat zpátky kamarádku? 2

viz. otazka před tím… Tak sem se ji podle rad omluvil a dal jí dáre… asi jí to potěšilo ale furt to není ono :( už sme v kontaktu… ae kamarádi asi moc nejsme co proto mám udělat aby sme byly kamarádi?? diky za rady…

Nejlepší odpověď
panenka

nech tomu volný průběh chod s ní ven volejte si uvidíš že časem se vše spraví

Další odpovědi
Nuk nuk

Přátelství se bohužel nedá vynutit ani koupit. Myslím, že jste udělal vše,co bylo ve vašich silách. Teď už je jen na ní, jestli s Vámi bude dál kamarádit nebo je rozhodnutá, že takto je to definitivní.
Už neděljete nic, jen čekejte, jak se rozhodne.

fortin

Hlavně nepochybuj o tom že je kamarádka. A řekni jí že ji potřebuješ a hotovo!

Michal

Buďte pozorný a zdvořilý muž. Nezavalte tu milou květinama na lány a drahými dary,ale občas kytička vtipný malý dárek velmi potěší.Kouzelník ve vztahu je i úsměv.A léčitelem je i čas.Chcete-li spojencem.

Peťa=D

nech to konovi bud se to mezi vami urovna nebo ne je mozne ze uz to nebude takove jako driv -taky zalezí co jsi jí udělal…a jaka je ona pokud ti na ní záleží vem ji do kavárny a vše si vyříkejte pak se začněte bavit jako normalne…

Yuyka

Je mi teorve 16, ale znám z vkastní zkušenosti, že pokud nechtějí obě strany vše urovnat, je to zbytečné aby se snažil jen jeden. Taky se snažím jen já.. Ale ta chyba je jen ve me.. Pravý kamarádi si mají věřit as ne se furt jen z něčeho podezírat.. Takle by to nešlo.. A já vám přeji, seberte silu.. A udelejte jeden velký krok.. Uvidite že to chce nejspíš jen čas na uležení..