Bu

jak získat kluka?

Nejlepší odpověď
bolak

už sme to tu řešili > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27064

(je to jedno kterýho ne?)

Další odpovědi
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat
  2. Kup si pernamentku do bazénu a 3× týdně poctivě trénuj
  3. Pozvi kluka na rande do bazénu
  4. Uplav 50m pod vodou a uvidíš jak ti skočí kolem krku

anonym

Vezmi si kus papíru a napiš si žádost jakého kluka, kdy a jak chceš. Potom si zapal svíčku (nejlépe růžovou) oblož ji puškvorcem, do aroma lampy si kápni olej ylang – ylang a tu svou žádost nad tou svíčkou spal. Při tom si mumlej zaříkávadla …
Panebože, Bu, co to zase je? Proč vy mladí máte problém se spolu seznamovat a nedokážete to vyřešit bez Odpovědí.cz? Přece to funguje tak, že mrknu na kluka a zjistím, jestli se mi líbí nebo ne. Ochomejtám se kolem něj a když kolem nikdo moc „neočumuje“, tak se zeptám, jestli nechce jít do kina, na zmrzku, na colu, na kolo nebo kamkoliv jinam. Když si netroufám, vyšlu kamarádku nebo kamaráda. Co je na tom za vědu?
Pořád dokola se tu vy mladí ptáte na totéž. Zkus nakouknout do vyhledávače, musí tam být mraky stejných (nejen podobných) otázek. Určitě tam návod najdeš.

manon

Na co Ti bude?

KLADÍVKO

Já bych chtěla taky kluka už ho mám i „vyhlídnutýho“, ale je ode mě ze třídy a kdyby to nevyšlo to pozvání tak by to byl šílenej trapas a celá třída by se na mě sesypala. :…(

P.S.:takže nejspíš budu volná ještě dalších 20 let:)(

manon

bolak: S tím dohazováním to asi nevyšlo.

Bu: Mne by zajímalo, zda ten kluk má být na ukazování před kamarádkami, na pomoc na statku nebo na psaní domácích úkolů. Nebo víceúčelový? Nebo se bere cokoliv? Jestli se bere cokoliv, navrhuji postavit se doprostřed náměstí a křičet Já chci klukaaaaa. On se nějaký možná ustrne.

anonym

Manon, taky dobrý. Jak vidím, tahle otázka v Tobě vyvolala stejné odezvy. Nejvíc mne děsí, že to tu je skoro s železnou pravidelností minimálně dvakrát do měsíce (jednou holku, podruhé kluka). Mám chuť to mazat. Potom ať se někdo diví, že poukazuju na šedou lištu.

manon

ocko: Mně ta otázka přijde jen jako legrace nudící se holky (možná chichotající se parta v pozadí :) ), tak na ni v podobném duchu odpovídám. Kdyby totiž byla míněna vážně, asi by byla položena jinak. Ale co s šedou lištou v takovémto případě? (Já osobně si s šedou lištou nerozumím ani v jiných případech – jen občas pomůže – málokdy).

anonym

No, mně to přišlo taky k smíchu, proto si z toho taky „střílím“. No a šedá lišta? Ta by té princezně ukázala to, že není vůbec originální.

bolak

já jí říkám „lišta nasíračka“

briketka10

:D))