Avatar uživatele
Bu

jak získat kluka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4222 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

už sme to tu řešili > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27064

(je to jedno kterýho ne?)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat
  2. Kup si pernamentku do bazénu a 3× týdně poctivě trénuj
  3. Pozvi kluka na rande do bazénu
  4. Uplav 50m pod vodou a uvidíš jak ti skočí kolem krku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vezmi si kus papíru a napiš si žádost jakého kluka, kdy a jak chceš. Potom si zapal svíčku (nejlépe růžovou) oblož ji puškvorcem, do aroma lampy si kápni olej ylang – ylang a tu svou žádost nad tou svíčkou spal. Při tom si mumlej zaříkávadla …
Panebože, Bu, co to zase je? Proč vy mladí máte problém se spolu seznamovat a nedokážete to vyřešit bez Odpovědí.cz? Přece to funguje tak, že mrknu na kluka a zjistím, jestli se mi líbí nebo ne. Ochomejtám se kolem něj a když kolem nikdo moc „neočumuje“, tak se zeptám, jestli nechce jít do kina, na zmrzku, na colu, na kolo nebo kamkoliv jinam. Když si netroufám, vyšlu kamarádku nebo kamaráda. Co je na tom za vědu?
Pořád dokola se tu vy mladí ptáte na totéž. Zkus nakouknout do vyhledávače, musí tam být mraky stejných (nejen podobných) otázek. Určitě tam návod najdeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Na co Ti bude?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KLADÍVKO

Já bych chtěla taky kluka už ho mám i „vyhlídnutýho“, ale je ode mě ze třídy a kdyby to nevyšlo to pozvání tak by to byl šílenej trapas a celá třída by se na mě sesypala. :…(

P.S.:takže nejspíš budu volná ještě dalších 20 let:)(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

bolak: S tím dohazováním to asi nevyšlo.

Bu: Mne by zajímalo, zda ten kluk má být na ukazování před kamarádkami, na pomoc na statku nebo na psaní domácích úkolů. Nebo víceúčelový? Nebo se bere cokoliv? Jestli se bere cokoliv, navrhuji postavit se doprostřed náměstí a křičet Já chci klukaaaaa. On se nějaký možná ustrne.

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Manon, taky dobrý. Jak vidím, tahle otázka v Tobě vyvolala stejné odezvy. Nejvíc mne děsí, že to tu je skoro s železnou pravidelností minimálně dvakrát do měsíce (jednou holku, podruhé kluka). Mám chuť to mazat. Potom ať se někdo diví, že poukazuju na šedou lištu.

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

ocko: Mně ta otázka přijde jen jako legrace nudící se holky (možná chichotající se parta v pozadí :) ), tak na ni v podobném duchu odpovídám. Kdyby totiž byla míněna vážně, asi by byla položena jinak. Ale co s šedou lištou v takovémto případě? (Já osobně si s šedou lištou nerozumím ani v jiných případech – jen občas pomůže – málokdy).

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No, mně to přišlo taky k smíchu, proto si z toho taky „střílím“. No a šedá lišta? Ta by té princezně ukázala to, že není vůbec originální.

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já jí říkám „lišta nasíračka“

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:D))

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek