Jak zhubnout a posilnit svaly??

Je mi 15, mám 174 cm a 78 kg a chtěla bych zhubnout a zpevnit svaly. Jenže doktor mi zakzal posilovat. Poradili byste mi nějaké nenáročné, ale účinné cviky, popřípadě jak mám přizpůsobit jídelníček?
Doplňuji:
Zdravotní problém- Skolióza. Nesmím posilovat, mít časté doskoky, a běhat dlouhé vzdálenosti. (max. 800 m)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Netuším, jaké zdravotní problémy ti brání v "posilování", ale skoro určitě můžeš plavat - a to je relativně šetrný a přitom velmi účinný způsob na posílení v podstatě všech svalových skupin.
Plav...
;-)
Doplňuji:
Tak zrovna na skoliozu je plavání jedním z nejvhodnějších (a nejdoporučovanějších) sportů - to se divím, že ti to doktor neřekl...
;-)

skus chodit na crossvit

Pokročilý

jde posilovat ...viz. fyzioterapeut a né obyc. doktor..
plavání je nahovno, zeptej se na to fyzioterapeuta, uvidis..
Doplňuji:
rada ohledne crossvitu...zaprév to neni crossvit ale crossfirt a zatreti jesi mu radis tohle nejsi normalni asi, nevis cos napsala, zamysli se nad tim...nesmysl tvl se skoliozou boha nevis co je krosfit kurna asi

Pokročilý

Mně je 11 let, mám 160cm a 35kg a mám taky skoliózu (i když mi doktor řekl že tak malou že by se to nemělo řešit) a na to mi řekl ať každý den cvičím... Posilovat mi nezakázal...

Takže je to divné že nesmíš posilovat :D

Já nejím po 18:00 vyhýbám se sladkému a občas cvičím. U tebe bych to viděla na nějaké lehčí aerobní cvičení. Jo a taky jsem si koupila green coffee plus. Podle mě to taky udělalo svoje. Objednala jsem to tady www.zelenakava-nahubnuti.cz mělo by to být i z čr. Přeju hodně zdaru! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.