Jak zhubnout?

prosím potřebuji rychle zhubnou!!!!poraďte pleas...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Menší porce,hodně vody,pestrá strava v minimálním množství,nejez po 18 hod.,sport...Uvidíš,že se budeš s prázdným žaludkem už za týden cítit mnohem líp a nebudeš už chtít mít plné břicho a cítit se tak těžce a líně...(nechci tím říct,že nemáš jíst vůbec)

Další odpovědi:

Pokročilý

Ahoj, především rychlé hubnutí organismu rozhodně neprospívá! Hubnout by měl čistý a připravený organismus a předně zdravý. To jsou základy pro úspěšný start na hubnutí.

Pak už záleží na dalších okolnostech, jak dlouho jsi svou váhu nabírala, kolik měříš, vážíš. Neexistuje nic, co by fungovalo pro všechny stejně - rychle a efektivně. Vše se odvíjí od organismu.

Nicméně doporučuji prostudovat odpovědi na tutéž otázku, které zde už padly, prosím o použití vyhledávací lišty. :-)

Bronzový

copak potřebují zase herce na film o koncentrácích,
a stojí vám vůbec za hubičku.

Co vím od kamárádky tak na těchto stránkách nabízejí zdarma poradenství na toto téma: www.hubnete.cz/…

Zdroj: www.hubnete.cz/wellnessprodukt

doporucuji stranky www.snidejzdrave.cz/… .Velice ucinne hubnuti jen za pomoci dietni snidane a vecere.

Zdroj: www.snidejzdrave.cz/rychleasch uti

Diskuze k otázce

Barů98

Ahoj, doporučuju přestat jíst sladký a úplně se vyhnout tučným jídlům. Já už asi měsíc jím jen zdravá jídla (rýže, kuřecí prsa, hodně zeleniny, ovoce) a také jsem začala každý den aspoň hodinu cvičit. Za ten měsíc jsem zhubla asi 8kg. -Snad jsem pomohla :)

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.