robot1999

Jak můžu zvětšit můj penis v klidném stavu?

Mám 15 let můj penis je velmi malý asi 6 cm v klidu a při stopoření 20–21 cm
Jak ho můžu zvětšit aby byl v klidném stavu větší? děkuji

Odpovědi
marci1

Buď úplně v klidu, je možné, že poroste ještě 5 let.

Zdroj: http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/velikost-penisu-80256

ZVes

Je téměř neuvěřitelné, že je v klidu takto malý a při erekci nadměrně dlouhý (průměrná délka penisu udávaná Weissem a Zvěřinou je 15. 7 cm při erekci). Pokud ještě rosteš, dá se délka penisu ovlivnit aplikací testosteronu. Ale máš-li při erekci 20 cm, rozhodně to nemáš za potřebí:-)