Jak rychle bych zhubla o 8 kilo?

Je mi 13 let a vazim 55 kilo. Už se necitim dobře, a i když jsem pořád hubená, chtěla by jsem si vypracovat břicho a zhubnout na 47 kilo. Obden cvičím asi tak 20-25 min. posilovací cviky a snažím se jíst zdravě (ale někdy si dam i něco sladkého). Nemáte pro mě nějakou radu anebo za jak dlouho asi tak o těch 8 kilo zhubnu? Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ve 13 hubnout 8 kilo? Zajděte raději k psychologovi - nechť vám spraví smýšlení. Ani se nehodlám obtěžovat s tím, že bych vám vysvětlil, o jak velikou blbost se jedná. Se správnou životosprávou (spánek, strava, cvičení, ...) se vám tělo upraví optimálně k vaší konstituci. Rozhodně bych začal hledat jinou společnost - pokud na vás současná pohlíží špatně. Zkrátka již jen představa toho, že "sladké je špatné" ukazuje, že ke všemu přistupujete zle a veškeré potíže způsobuje vaše smýšlení. Sladké je dobré a rozhodně se v něm neomezujte! Stačí jen poohlédnout se po vyvážené stravě - na rychle spalitelné jídlo přihodit ještě něco dlouhodobějšího. Nahradit rafinovaný cukr za přírodní -> rostlinný (ovoce, zelenina, ...) a živočišný (med, ...). Zamezit pocitu hladu hůře stravitelnými potravinami - vláknina a spol. -> ovšem zase jenom se správnou mírou! A slovo rychle vymažte ze svého slovníku. Hubnout, vynořovat se a X dalších věcí máte konat pomalu. Hubnutí neznamená zdraví! (Většinou právě naopak.)

Další odpovědi:

Zlatý

Zřejmě jsi obětí nějaké manipulace. Tvá vysoká váha je v tvé hlavě, nikoli na těle. Až na extrémy, kvalita člověka nijak nesouvisí s váhou. Přestaň se vážit, věnuj se škole a tomu, v čem jsi dobrá. Pokud to nezvládneš, požádej rodiče, aby ti zprostředkovali návštěvu psychiatra. Bulímie a anorexie jsou narozdíl od nadváhy smrtelné!

Stříbrný

Za 2 týdny - ale jen přes jídlo. Mít ve třinácti 55 kg je fakt moc, pokud máš normální výšku 160 plus mínus.
Takže jíst můžeš vše jako dosud, ale jen polovinu, a uvidíš, že to zabere, musíš mít pevnou vůli:D

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Matesax > nezaváděj tady žádnou novou módu...tobě je 20, a vykáš třináctiletému dítěti?

Bronzový

chachar1922

Jseš střelená ?

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.