Janilivi

Jak rychle bych zhubla o 8 kilo?

Je mi 13 let a vazim 55 kilo. Už se necitim dobře, a i když jsem pořád hubená, chtěla by jsem si vypracovat břicho a zhubnout na 47 kilo. Obden cvičím asi tak 20–25 min. posilovací cviky a snažím se jíst zdravě (ale někdy si dam i něco sladkého). Nemáte pro mě nějakou radu anebo za jak dlouho asi tak o těch 8 kilo zhubnu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Ve 13 hubnout 8 kilo? Zajděte raději k psychologovi – nechť vám spraví smýšlení. Ani se nehodlám obtěžovat s tím, že bych vám vysvětlil, o jak velikou blbost se jedná. Se správnou životosprávou (spánek, strava, cvičení, …) se vám tělo upraví optimálně k vaší konstituci. Rozhodně bych začal hledat jinou společnost – pokud na vás současná pohlíží špatně. Zkrátka již jen představa toho, že „sladké je špatné“ ukazuje, že ke všemu přistupujete zle a veškeré potíže způsobuje vaše smýšlení. Sladké je dobré a rozhodně se v něm neomezujte! Stačí jen poohlédnout se po vyvážené stravě – na rychle spalitelné jídlo přihodit ještě něco dlouhodobějšího. Nahradit rafinovaný cukr za přírodní → rostlinný (ovoce, zelenina, …) a živočišný (med, …). Zamezit pocitu hladu hůře stravitelnými potravinami – vláknina a spol. → ovšem zase jenom se správnou mírou! A slovo rychle vymažte ze svého slovníku. Hubnout, vynořovat se a X dalších věcí máte konat pomalu. Hubnutí neznamená zdraví! (Většinou právě naopak.)

Další odpovědi
Hlada

Zřejmě jsi obětí nějaké manipulace. Tvá vysoká váha je v tvé hlavě, nikoli na těle. Až na extrémy, kvalita člověka nijak nesouvisí s váhou. Přestaň se vážit, věnuj se škole a tomu, v čem jsi dobrá. Pokud to nezvládneš, požádej rodiče, aby ti zprostředkovali návštěvu psychiatra. Bulímie a anorexie jsou narozdíl od nadváhy smrtelné!

Agneta

Za 2 týdny – ale jen přes jídlo. Mít ve třinácti 55 kg je fakt moc, pokud máš normální výšku 160 plus mínus.
Takže jíst můžeš vše jako dosud, ale jen polovinu, a uvidíš, že to zabere, musíš mít pevnou vůli:D

Agneta

Matesax > nezaváděj tady žádnou novou módu…tobě je 20, a vykáš třináctiletému dítěti?

chachar1922

Jseš střelená ?