KK-15

Jak závažná je zhmožděnina lokte?

Dobrý den, ve čtvrtek jsem spadla z kola a narazila si levý loket. Trochu to oteklo, nemohla jsem ho uplně ohnout ani natočit. V nemocnici mi bylo řečeno, že se jedná tedy o zhmožděninu loktu a dostala jsem vysokou sádrovou dlahu. Za 10 dní jdu na kontrolu, a tak se chci zeptat jaká je pravděpodobnost, že mi tu dlahu již sundají a zdali by nestačila pouze ortéza.. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Malá zhmožděnina je málo závažná, velká zhmožděnina hodně závažná

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Uvidíš na místě. Kdo je zvědavý bude brzo starý.

anonym

Pokud půjde vše dobře, po deseti dnech ti už sádru sundají.
Ale taky možná ne…
😉
Přesně ti to řekne až doktor, k němuž na kontrolu půjdeš – tady nikdo potřebné informace nemá.

beer

Jen tak od oka – za těch 10 dnů by sádra mohla jít dolů. Ortéza by také stačila, jenže ta se dnes už platí.