shaman88

Jak zarovnat ve Wordu 2013 text?

Příklad:

Jméno: Franta
Příjmení: Novák
Datum narození: 1. 1. 1989

Word mi totiž hází ten text v pravém sloupci cik cak. Chci, aby to bylo přesně pod sebou. Tady to pod sebe nejde dát vůbec.

Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
gecco

WTF???
Zkus to napsat srozumitelně – my ti na monitor nevidíme!!!
___
Jaké zarovnání používáš?
Jakým způsobem ´posouváš´ text?
Co znamená „v pravém sloupci“? – použití více sloupců nemá na zarovnání vliv
___
Ale obecně:

  1. zobraz si pravítko
  2. nastav si tabelátor

😉

shaman88

diky gecco, stacilo zobrazit pravitko a tabelatory to uz hazeli pekne pod sebe :) predtim jsem to posouval mezernikem

gecco

Mezerníkem nikdy ´neposouvej´ – mezery nejsou stejně dlouhé…
😉
Kdyžtak použij tabelátor (pokud ti vyhovují přednastavené polohy) a nebo si vlastní tabelátor definuj kdekoli…
___
Takže už ti to funguje…
😉