quentos

Jak zařídit, aby se soubory z internetu stahovaly na jiný disk?

Stahují se automaticky na C:\, jenže já chci, aby se stahovaly na D:\. Jak to udělat? Díky.

Nejlepší odpověď
Arne1

Docela jednoduše – úplně stejně jak měníte například umístění adresáře Dokumenty. Prostě pravým mysitkem na adresář Stažené soubory a někde tam je umístění. Změníte, potvrdíte a je to. Přesněji nemohu, nejsem teď u pocitace

Další odpovědi
Kepler

Soubor uložit jako – měla by tam být nabídka všech disků, vč. připojených externích.

Hlada

Každý prohlížeč má v nastavení volbu, kam se mají soubory stahovat. Je možné si předvolit disk a složku nebo se před každým stažením dotázat

quentos

Arne1: díky – postupoval jsem přesně, jak jste řekl, a zjistil jsem, že už jsem to nastavení kdysi změnil. Tehdy mi to asi pálilo víc než teď… :{D>

ivzez

Výchozí složku pro stahování lze nastavit i přímo v prohlížečích.

To se může hodit, pokud člověk používá několik různých prohlížečů pro přístup k různým doménám.