Proč mi nejde nic stahovat?

Chci si stáhnout něco třeba ze Slunečnice, to je jedno odkud, výsledek je vždy stejný, kliknu na Stahovat a vyjede mi okýnko, např:
Otvírání picasa39-setup.exe
což je:Binary File(14,6MB)
z:http://dl.goo­gle.com
Chcete soubor uložit:
uložit zrušit
tak ho teda uložím a pak už se neděje nic, nejde s tím nic dělat
Doplňuji:
To já bych moc ráda udělala, ale nejde mi to, není někde v nastavení jakým programem to otevřít? Nějak tomu nerozumím, dřív mi to šlo normálně a teď -problém…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Když soubor stáhneš a uložíš, musíš ho ještě nainstalovat. Rozklikneš uložený soubor, rozbalí se ti okno a dál tě to povede až ke konečnému Finish, Dokončeno…Pak se teprve dá program otevřít a používat.

Další odpovědi
briketka10

máš naisntalované nové verze aktualizací ke všem přehrávačům ?

bolak

  1. Tak děje so když dáš „otevřít“ nebo když dáš „uložit“?
  2. Děje se to jenom u uričtejch programů nebo u všeho?
  3. Nebo ti to dělá jen u přípon EXE a ostatní přípony otevřít normálně jdou
  4. Zkoušela jsi to i v jiný prohlížeči?
  5. Neinstalovalas před tím nějakou novou službu nebo součást windows?
  6. Zkoušela jsi restartovat pc?
  7. Zkoušela jsi to stahovat v nouzovým režimu?

Než odpovíš na otázky, tak jen letmo:
Mohla by bejt vadná služba windows installer.
Mohla bys mít zaplněný disk C:/
Kdyby to nic z toho nebylo, zkusil bych vyčistit regitry, pustit scan disk, opravu a optimalizaci win, případně avgčko?

SonsyMite

Stáhne se ti to nebo to vůbec nic neudělá?

vaiko

Když řikáš že to dřív šlo tak jen obnov systém do tý doby..

Sůwa

Tady na podobnou otázku není vhodné prostředí a ani moc rádců. Doporučuji stejnou tázku zadat na ww.zive.cz, tam chodí většinou ajťáci a můžeš s nimi dle libosti klábosit až k úplnému vyřešení problému. Jenže po tobě budou chtít víc informací ( jako bolak), než jen že je to na prd, nebo divně nastavený 🙂.

anonym

nic to nedělá, je to na prd,neumím to,nebo je to nějak dívně nastavený, já nevim