marcelkacz

Jak zapnout bluetooth?

Ahoj mám notebook HP Pavilion dv7 Windows Vista. Před 3 dny jsem musela notebook přeinstalovat – dát do tovární formy. Bluetooth fungovalo úplně normálně, ikonka se zobrazovala u hodin a v poho sem pripojila bluetooth myš. Druhý den ikonka u hodin zmizla. Tak sem myš připojila přes ovládací panely… A dnes už to nejde ani přez ně notebook odmítá vidět jakékolikv zařízení bluetooth. Vypadá to jako kdyby bluetooth bylo vypnuto, tak se ptám jak ho zapnout?

Ikonka Wi-fi normálně svítí modře

Nejlepší odpověď
greycell

marcelkocz, nejdříve zkuste zkontrolovat v Panel Nástrojů-Wireless Assistant jestli je bluetooth On, pakliže ano, tak v Panel Nástrojů-All control panel items-system-device manager-yes-Bluetooth Radios-HP Integrated module obnovit drivers online.