Kikiki-001

Nelze odeslat soubory přes bluetooth na W 8.1

Dobrý den,
ráda bych požádala o radu. Mám notebook od Asusu a win 8. Dříve, když jsem potřebovala odeslat soubor do mobilu, klikla jsem na něj pravým tlačítkem a v nabídce odeslat se mi zobrazilo ,,Bluetooth". Po nějakém čase se mi tato možnost zobrazovat přestala.
A proto, abych nyní mohla odesílat soubory, musím odstranit připojení s mobilem, znovu spárovat a objeví se mi okno o propojení pc s mobilem, kde si můžu vybrat co a jak. Tato metoda je bohužel zdlouhavá a já se nemohu dopátrat, jak opravit tuto chybu.
Děkuji všem za rady

Odpovědi
mirekborek

Bohužel na W8 mi to šlo, ale pak se mi to aktualizovalo na W8.1 a na nic už to nejde :(

Adula.57

Jinak než tou zdlouhavou cestou to nejde. Taky jsem to už řešila a nic jinýho jsem nenašla.