mosoj

Jak zamykat mobil?

Je možné u mobilu, který má zamykání otiskem prstu, či snímáním obličeje, volit ještě nějaký starší způsob zamykání. Pokud ano, je to běžné, nebo se jedná jenom o určitou značku telefonu?. Chci aby telefon mohla používat i další osoba a nezamykání nepřichází v úvahu, jelikož některé aplikace zamykání přímo vyžadují. Nikdy jsem telefon ani počítač nezamykal! Nebylo potřeba.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Záleží na systému a také co telefon umožňuje. Android má standardně tyto možnosti: bez zámku, prosté potažení, gesto (nakreslení vzorce), PIN a potom dále podle funkcí telefonu otisk prstu nebo snímání obličeje. Nejjednodušší je gesto.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Jasně. Velmi stručně a dostatečně podáno. Jde mně hlavně o to gesto. OS Android 9–11.

jáára

pin je lepší