kotnov

Jak přehrát ze Samsungu S2 kontakty a fotky do PC, když má mobil rozbitý displej (nelze zadat PIN)?

Mobil je zřejmě až na displej plně funkční (pravidelně se ozývá budík).
Doplňuji:
Kontakty nejsou bohužel na simce, ale v paměti telefonu. Telefon nemůžeme spustit, protože nelze zadat PIN.

Odpovědi
badisko

vyndej simkartu a dej ji do jineho telefonu …pak skopiruj kontakty …
D… a fotky pres pametovou kartu budto prez ctecku karet nebo ..vypni telefon a pripoj k PC nohl by se ti pripojit jako karta pak v Tento pocitac otevres tve zarizeni jako kartu …

anonym

Z vypnutého (nezapnutelného) telefonu nic nevytáhneš…
Takže – buďto si display někde ´půjč´ a nebo svěř telefon servisu. Nebo si na stejném typu natrenuj zadání PINu ´poslepu´ a pak mobil připoj k PC.

cochee

SIM přendej do jiného telefonu, zapni, zadej PIN, zruš funkci zamykání PINem, vypni mobil, přendej do zraněného Samsungu, zapni, kopíruj. „Jiný mobil“ nesmí mít SIMlock pro operátora, jemuž patří dotyčná SIM.

Zamykání PINem1 je funkcí SIMkarty, nikoliv telefonu. Takže když zamykání zrušíš, nebude jej SIM vyžadovat v žádném telefonu.