jak začít z pěstováním květin?

dobrý den já sem se rozhodla pěstovat kytky a nevím jak na to!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nejlépe je začí odbornou literatůrou je ji na našem trhu dostatek a nebo pořídit si kytku s návodem na pstování no já tak taky začínal a dnes pěstuji i sub tropy.

Další odpovědi
Radak

Jé, kytky, to je moje. Doporučila bych začít s těma nenáročnejma, dá se mezi nimi najít spousta hezkých. Záleží hodně na podmínkách, které je reálné poskytnout. Co se týče literatury, na Vašem místě bych zašla do knihovny a orientovala se na trošku starší knížky. Na první pohled nevypadají tak atraktivně, jako ty co vychází dnes, ale obsahově jsou mnohem popisnější.