Avatar uživatele
petka.s

Jak zabranit stárnuti?

Zajímavá 0 před 2021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Doposud jediný známý a ověřený způsob jak nezestárnout, je zemřít mladý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Kolik je vám roků? Chtěla byste být stále dítětem, které potřebuje pomoc?

Neučíte se v biologii o vývoji člověka? Stárnutí je přirozený proces, který nejde ovlivnit. I kdyby někdo vymyslel elixír, tak by mohl nastat problémy.

Znáte dramai Věc Makropulos od K. Čapka? Tam se dovíte, jak hlavníi hrdinka nezestárla, ale byla nešťastná. Ale uvědomí se, že nelidksy dlouhý život je horší než srmt.

Můžete být stará podle věklu, ale vaše mysl může být mladá. Existujío fyzický a mentální věk. Ty se od sebe lliší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Prepáčte nemám čas stárnuť, radšej pozriem do občianky. Termín predĺženia nevypísaný, tak to mám doživotne.
tak aby som to stihla, len krátko:
Stárnutiu nemožno zabrániť, rovnako, ako nemožno zastaviť čas.

Starým sa stáva človek, v prípade že nejde o chorobu (napríklad Alzheimera), keď začne spomínať na staré a zabúdať na nové… S tým súvisí aj snaha, čo najdhšie si ponechať v pamäti nedávne udalosti, myšlienky prípadne…
a teraz som zabudla, čo som to… ale pamätám tú krásnu sánkovačku z detstva, kde mi stál v ceste strom.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Dělat voloviny, kraviny, prostě opičky. Jiných možností moc není, jestli vůbec nějaká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jedině se nenarodit.
Od svého prvního nadechnutí stárneš.
_______

Doplňuji:
Rokio, proč pořád čerpáš z neseriózního zdroje? Klidně ho čti,
ale podle mne by bylo lepší odkazovat na důvěryhodné weby.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemyslet na to, že stárneme. 🙂
„Ničím nestárne člověk rychleji než neustálou myšlenkou na to, že stárne.“
Georg Christoph Lichtenberg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

https://euroz­pravy.cz/veda-a-technika/veda/214549-jak-zabranit-starnuti-vedci-jsou-na-stope-elixiru-vecneho-mladi/

poznámka: Ještě to ale není plně ověřeno. Je potřeba počkat na zjištění bezpečnosti látky a vybrání vhodného vzorku lidí. Také je potřeba vybrat rozumný časový úsek, pro které je tento lék přínosný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek