zzzzz

Jak zabít rybičku.

Mám mečíka, je nemocná, už 4 dny je jen u dna, nejí, skoro neplave. No je mi jí líto. Prosím o nějaký lehký způsob. ☹

Nejlepší odpověď
Drap

Způsobů je celá řada, ale každý z nich chce trochu sebezapření, přece jenom usmrcuješ oblíbeného tvora.
Palička , jako u vánočního kapra, nechat leknout, dat na 20 vteřin do mikrovlnky,vyhodit z okna, dát sousedovým slepicím, spláchnout ..............těch způsobů by byly tisíce, ale provedení je složitější.

Další odpovědi
beer

Postačí silnější cvrnknutí nehtem prstu do hlavičky, případně ji můžeš udeřit něčím tvrdším – držátkem vařečky, lžičkou, atd.
Zemře okamžitě.

50centes

Jít k veterinaři strachy to udělá sama XD

pokazdejinak

my nemocné rybky hážeme rakovi – ten je rád, že má nějakou ještě živou kořist a ta nemocná se kolikrát rychle zmátoří, když jí najednou hrozí nebezpečí, že ještě pěkně dlouho uniká…