ladaI

Jak z Watsapu přeposlat zprávy do pošty PC např. outlooku, nebo na seznam

Odpovědi
elkon

Nainstaluj si desktopovou aplikaci Whatsapp do PC a pak po spárování s telefonem můžeš vše přetahovat do počítače i zpět.

aliendrone

Už si to nepamatuji, ale určitě to jde (WA jsem přestal používat poté, co padl pod FB). Každopádně zkus najít položku „odeslat“ či sdílet na email" či tak něco. 🙂

Rada – přejdi na Telegram, je bezpečnější a Rus tě určitě nebude cenzurovat, natož BANovat či jinak škodit. 🙂