Pokročilý

Jak z el.piana /keyboardu/ do PC?

Zdravím Vás, mám starší elektrické piano a chci se zeptat, co potřebuji, abych mohl to, co nahraji přenést do počítače. Mám model Casio CTK-601 a vzadu mám krom zdířky na AC~230V a zdířky pro připojení sluchátek také MIDI vstup, MIDI výstup a nějký Assignable JACK. Poraďte prosím, jaké zařízení potřebuji k tomu, abych mohl mé nahrávky převádět do počítače. Děkuji mnohokrát

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Line out - konektor Jack 3,5 mm nemá ? To by se zasunulo kabelem do kenktoru line in (jack 3,5) v PC.

Konektor MIDI neznám.

Mám takovou mlhavou vzpomínku, že se to zapojovalo na game port, ale ten už dnes v PC není.

U některých základních deskách musí být vyveden zvlášť (na desce je konektor do kterého se zapojí extra speciální kabel a vyvede se na záslepku s portem v zadní části bedny.)

Game Port dnes nahrazuje USB

Gameporty už na počítačích nejsou. Lze použít převodník MIDI-USB. Třeba zařízení v odkazu. Problém je v tom, že je potřeba softwarový syntenzátor v PC. Elektrické piano potom slouží pouze jako klaviatura, zvuk tvoří PC. Pro amatérské nahrávání lze propojit výstup na sluchátka a PC - line in.

Zdroj: www.amazon.com/Cable-Converter -Music-Keyboard-Window/dp/B001 7H4EBG

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.