Jak vzniklo slovo „minimax“ :!

Nejlepší odpověď
Drap

S MINImální velikostí MAXimální účinek

Další odpovědi
dědapetr

Asi složením slov minimální velikost a maximální účinek tedy minimax.Minimax to je kompletní požární ochrana z jedné ruky.

Kerberus

Uzavřel jste otázku. Ale zkratkové slovo znamená! MINInáklady a MAXIvýkon. Nesouvisí s velikostí, ale s náklady na koupi.

vagra

Pro Kerberus.
Pokud si myslíte, že tady jde o uvedení správné odpovědi, tak jste na omylu.
Kromě několika uživatelů, kteří se stále /marně/ snaží podávat kvalifikované /nejlépe ověřené/ odpovědi už tomu tak na „odpovědích“ dávno není.
Je to bohužel ke škodě odpovědí i naší …

Kerberus

Vagro, souhlasím s Vámi. Mám stejný pocit. Opravdu ne všichni se snaží odpovídat správně, případně dokládat svou odpověď odkazem kvůli případné kontrole či doplnění.

Samozřejmě netýká se to názorů, ale odpovědí na odborné otázky…