M_Petr_M

Jak vznikla vaše přezdívka?

Moje vznikla takto jmenuji se Petr- už bylo obsazeno,tak jsem tam dal M

Nejlepší odpověď
Rokio

Moje přezdívka je odvozena od ninjy z Naruta jménem Rock Lee, protože jeho některé vlastnosti se mi podíbají (např. silná vůle, odhodlanost a úcta k jiným lidem). Zvolil jsem si přezdívku Rokio, protože mi přijde hezké a stylové.

Další odpovědi
Dismas

Dismas byl zločinec, který byl ukřižován po Kristově pravici. Ale protože se kál, byly mu hříchy odpuštěny.
Tak i já jsem tu trolloval a podváděl s bodováním (vyhledej si profily jjj123456789 a ypsilon ypsilonović) a teď se kaju.