Wareg

Vznik přezdívky uživatelky Nuk Nuk 🙂

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, z jakého původu (existuje-li) vznikla Vaše přezdívka Nuk Nuk? 🙂
Doplňuji:
Ha! Toho tučňáka znám! 😁 Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Hezká otázka, škoda, že tu není víc reakcí :D Přemýšlím, jestli Vás mám ještě chvíli napínat nebo ten oříšek rozlousknout už teď…

Ale dobře… „Nuk Nuk“ je citoslovce (s trochu počeštělým přepisem), zvuk, který dělá tučňák Pingu z oblíbeného seriálu mého synka :D Obvykle se na internetu pohybuji pod jinými dvěma přezdívkami, ale už jsem potřebovala něco nového.

Zdroj: http://www.pin­gu.net/uk/

Další odpovědi
quentos

a já se zase domnívám, že z Nyuk-Nyuk, což je mediálně známá zkomolená výslovnost New Yorku, pocházející z jedné slavné americké komedie ;{)= no, počkáme si na odpověď přímo od nositelky ;{))=

iwetax

Podle mě je Nuk značka pro miminkovské předměty. Tak asi z toho

anetadela1

Na Pingu taky koukáme s holkama, ale nuk nuk neříkáme. My „zpíváme“ míkmík :D

kropitko

já souhlasím s iwetax,taky jsem si to myslela,ale poslední slovo bude mít samozřejmě Nuk Nuk