DreamCatcher

Jak vyrobit tahák a kam ho schovat?

Nejlepší odpověď
Funna

vzhledem k tomu, že učitelé už stejně skoro všechny fígle znají, tak je úplně jedno, kam ho dáš…ale kllidně si tahák napiš, protože když to budeš psát, aspoň se to trochu naučíš a pak už je jedno, kam ho „uklidíš“…do penálu, přilepený na pravítku, holky nad kolenem pod sukní (ale to bys muse přijít v kiltu .-), žákovi před tebou na opěradlo židle…a pod…

Další odpovědi
anonym

Takový dotaz už tu padl víckrát. Používej vyhledávač a poslouchej našeptávač. Opakované dotazy jsou dle zdejší pravidel podvodem.

Poklička

vyber si zde: https://www.go­ogle.cz/search?q=Dv%C5%A­Fr+Kr%C3%A1lov%C3%A9+nad­+Labem&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=ntqVUuTyMea_yg­PA6oEg#q=Jak+vy­robit+tah%C3%A­1k+a+kam+ho+scho­vat&rls=org.mo­zilla:cs%3Aof­ficial&safe=off

anonym

Kdybys byl holka, poradila bych ti pod punčochy nadkoleno a přikrýt sukní, takhle snad jen http://x-book.blog.cz/1210/u­ceni-tahaky