skorcovaz

Jak vyléčit nachlazení během víkendu?

Vnoci jsem měla ucpaný nos, ráno mne trošku škrabalo v krku a dnes v práci jsem dostala teplotu. V pondělí nás budou v práci očkovať proti chřipce a ti, co jsou nachlazeni se účastnit nemůžou.. Jak se z toho dostanu za 2 dny? Je to vůbec možné? Na http://www.no­vinky.cz/zena/zdr avi/213937-sokujici-pravdy-o-n achlazeni.html jsem se dočetla, že zaužívané recepty vlastně nezabírají.. :(
Doplňuji:
Co se může stát, když se přesto nechám očkovat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To stejně v těle v pondělí budete mít i kdybyste se kdovíjak léčila. Nebude dobré nechat se očkovat.
Doplňuji:
Já se očkovat nedávám,jsem denně mezi lidmi a chřipky …to neznám . Holt mám dobrou imunitu a jsem otužilejší-nechytá se mě to.

Další odpovědi
zdeny

Zkusit se vypotit na jiném těle 🙂

MacaM

Přes víkend se jistě úplně neuzdravíte, necháte-li se oočkovat, tak Vám chřipka propukne ve velkém, jelikož látka, kterou vakcína obsahuje je vlastně minimální množství viru, se kterým se naše tělo dokáže ubránit a vytvořit si protilátky. Ale Vy nebudete zdravá, tudíž vir se v těle rozmnoží a chřipka vypukne.

kaolin

Zkuste MMS zadejte to do Googlu jako mms lek a nedejte na ty ignoranty co to haní ,samozřejmě že se to užívá s mírou (malé M)

Zdroj: MMS lek chloritan sodny