Avatar uživatele
skorcovaz

Jak vyléčit nachlazení během víkendu?

Vnoci jsem měla ucpaný nos, ráno mne trošku škrabalo v krku a dnes v práci jsem dostala teplotu. V pondělí nás budou v práci očkovať proti chřipce a ti, co jsou nachlazeni se účastnit nemůžou.. Jak se z toho dostanu za 2 dny? Je to vůbec možné? Na http://www.no­vinky.cz/zena/zdr avi/213937-sokujici-pravdy-o-n achlazeni.html jsem se dočetla, že zaužívané recepty vlastně nezabírají.. :(
Doplňuji:
Co se může stát, když se přesto nechám očkovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4941 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

To stejně v těle v pondělí budete mít i kdybyste se kdovíjak léčila. Nebude dobré nechat se očkovat.
Doplňuji:
Já se očkovat nedávám,jsem denně mezi lidmi a chřipky …to neznám . Holt mám dobrou imunitu a jsem otužilejší-nechytá se mě to.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zdeny

Zkusit se vypotit na jiném těle 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacaM

Přes víkend se jistě úplně neuzdravíte, necháte-li se oočkovat, tak Vám chřipka propukne ve velkém, jelikož látka, kterou vakcína obsahuje je vlastně minimální množství viru, se kterým se naše tělo dokáže ubránit a vytvořit si protilátky. Ale Vy nebudete zdravá, tudíž vir se v těle rozmnoží a chřipka vypukne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kaolin

Zkuste MMS zadejte to do Googlu jako mms lek a nedejte na ty ignoranty co to haní ,samozřejmě že se to užívá s mírou (malé M)

Zdroj: MMS lek chloritan sodny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek