HM

Jak vycistit vnitrni uloziste a snad i odvirovat mobil?

Mobil Samsung5570i hlasi nedostatek mista ve vnitr. ulozisti. V nastaveni nemam „odkaz“ na vnitrni uloziste a jeho vycisteni, stahnout nic uz nelze. Mohu nejakym zpusobem vycistit uloziste, kdyz pripojim mobil k PC? Jsem schopna lu slozku najit? Nebo kdyz pripojim mobil k PC a provedu hloubkovou kontrolu pres antivir a zamerim to primo na mobil, bude to k necemu?
Mate nekdo nejakou zkusenost?

Odpovědi
Dochy

zkontroluj si jestli tam nemas nejak moc videí či fotek (galerie) ev. stažené dokumenty, příp se zamysli čím dalším bys mohla mit telefon zaprasenej (co s ním obvykle děláš) , příp. odinstaluj nějaké aplikace které nepoužíváš…
Kontrola pres A-VIR – pochybuju,
připojení k PC – mohlo by fungovat, ale musis vedet co a proc delas (coz myslim vzhledem k dotazu bude problem). Pak doporucuju android asistant – myslim ze dovoli presunout aplikace na SD kartu 9pokud to nepodporuje primo OS) ale ted si nejsem 100% jisty…