Avatar uživatele
Petr87

Jak vyčistit látkovou sedačku v autě?

Mám Crohnovu chorobu, což ve zkratce znamená že mám pořád sračku. Posral jsem se v autě za jízdy, a i když jsem měl prosáklé kalhoty ale na sedačce žádný viditelný flek nebyl, tak sedačka prostě páchla. Vzal jsem to houbičkou na nádobí namočenou v čističi na koberce rozmíchaném v teplé vodě. I po vyčištění ovšem sedačka pořád smrdí hovnem. Co s tím prosím?

Edit: Omlouvám se za tak explicitní vyjádření, ale kdo Crohnovu chorobu nebo ulcerozní kolitidu má, tak pochopí, kdo nemá, tomu to stejně nevysvětlím.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Zkus octovou vodu. Ocet částečně pohlcuje pachy.
A … opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Prodávají se speciální čističe (na koberce, sedačky atd.), které odstraní nejen nečistotu, ale i zápach, když se ti doma čokl vyvenčí. Nevidím důvod proč by neměly zafungovat i v tvém případě. Jinak bych zkusil Savo, ale před tím bych ověřil na nějakém nenápadném místě, jak to na hadr (látkový potah sedačky) bude psůobit. To aby nedošlo k jeho odbarvení. ;) :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Normalne bych to vytepoval. Kazda druha venkovni samoobsluzna mycka (“wapka”) ma i pristroj na tepovsni sedacek. Napriste doporucuju dat si pod zadek prebalovaci podlozku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

😀😀😀 …S tebou bych chtěl jet na výlet! 😝

Já bych to sedadlo zkusil chvíli třít vanilkovým stromečkem 🤷‍♂️
Nebo to trocha přeser čističem palubovky ve spreji, to zabere! 👍

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

https://www.mo­jadm.sk/denkmit-cistiaci-prostriedok-na-koberce-a-calunenia-p4058172185540.html a tiež https://www.mo­jadm.sk/denkmit-prostriedok-na-odstranovanie-flakov-oxi-power-p4010355101983.html. Ani jedni nerobí biele agresívne fľaky, naopak pekne vyčistí. Ak chceš látku prevoňať, kúp si príjemnú aviváž, sem-tam s ňou navlhči odličovací tampon a nechaj v aute, napr. na boku sedačky pod poťahom, alebo v priehradke. Hlavne nie voňavé stromčeky, pretože stromčeky a pach h0vna je podes..
Mrzí ma tvoja diagnoza, viem čo to obnáša a ako to likviduje osobný aj pracovný život.

Nový příspěvek