Zlatý

Jak vy ženský víte kolik ste za tejden shodili?

"Já jsem za tejden shodila dvě kila..." slyšel sem dneska jednu ženskou chlubit se druhý. Jak to můžete takhle vědět? Já mám ráno 74 a večer třeba 78 a půl...a druhej den zase obráceně, takže jak to poznáte? A nebo jde jen o jalovej klábos?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hmmmm......tak né každý ma takové výkyvy jako ty :oP

Já kdybych se pravidelně vážila každý den den ve stejnou dobu, taky bych taky vypozorovala úbytek/příbytek/stagnaci. . . . . otázkou je proč bych se tím měla stresovat.

Další odpovědi:

Zlatý

Nestačí vlézt na váhu,abych věděla,kolik jsem shodila kilo?Stačí ráno a večer,nebo v pondělí ráno a v pátek večer,ale to je stejně největší blbost,lozit na váhu takhle často....

Zlatý

já bych spíš potřebovala přibrat, kdyby to bylo aspoň pět kilo byla bych ráda :))

Pokročilý

Skoda ze ti je Briketko nemuzu dat..

Nevím ani kolik vážím protože nemáme doma žádnou váhu. Nějak je mi jedno jestli za týden uberu nebo přiberu kilogram.

Zlatý

I když nejsem ženská,tak každou neděli ráno,pokud jsem přítomen,slyším,super,zase pár deka dolů! Prostě si manželka stoupne na váhu a ví,kolik shodila!

Stříbrný

U mně zná odpověď pátá dírka u pásku od kalhot.Pokud v sobotu čtvrtá nebrání ,je to super,kilo dolů.Horší je,když musím posunout na šestou...tam je to jasné -kilo navíc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.