pusinka50

Jak vnímáte nově nazvané programy TV Nova? Proč vlastně došlo k přejmenování?

Mám v nich pěknej guláš ☹ Nechce se mi nějak je zapamatovat. Jak jste na tom vy, co aspoň občas kukáte na TV? Je vám to přejmenovánií jedno, či jste naštvaní a nepamatujete si to?

Nejlepší odpověď
annas

K přejmenování došlo v den výročí zahájení vysílání Novy.

"Cílem televizní skupiny je propojit všechny své názvy pod značkou Nova. Nové názvy mají odrážet i zaměření jednotlivých kanálů, upozornil server Mediaguru.cz.

Fanda je kanálem zaměřeným na muže, Smíchov, který by měl nově zaujmout i premiérovou tvorbou, je rodinnou televizí a Telka přináší výběr z archivního vysílání TV Nova.

Ostatní stanice z portfolia skupiny Nova už ve svém názvu značku Nova začleněnou mají. V bezplatném vysílání je to hlavní kanál Nova a filmový Nova Cinema, v placeném vysílání sportovní Nova Sport 1 a Nova Sport 2."

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/425110-nova-prejmenuje-tri-stanice-z-fandy-bude-nova-action.html

Změnu jsem registrovala. Občas se totiž dívám na Milionáře s Vladimírem Čechem.

Ale název j nějak neřeším.. Když něco hledám, procházím všechny programy, zda mě něco zaujme. Někdy nevyberu žádný.

Další odpovědi
gecco

Je mi to úplně jedno…
😉
Moc se na to nekoukám – a pokud už ano, prostě cvakám DO tak dlouho, až to najdu…
😉

Kepler

Moc se v tom taky nevyznám, nejsem si jist, že by došlo k nějakému přejmenování. Spíš si myslím že se rodina Novy rozrostla a že jde o nové kanály. Páč je doma nechytnu, tak mě to nevzrušuje.

led

Inovujú, veď musia nejako zaujať, či vlastne prilákať diváka

marci1

„Společnost se tak rozhodla, protože chtěla všechny své kanály spojit značkou Nova“: je oficiální vyjádření. Myslím si, že spíše „poangličtila“ české názvy z důvodu světovosti. Možná se Nova bude postupem času jmenovat 新星 (tradiční čínština). 🙂

tatanka

Domnívám se, že spousta tv programů a nejen tv Nova je naprosto zbytečných.

Lamalam

Doteď jsem netušila, že se nějaké programy přejmenovaly.