Avatar uživatele
pusinka50

Jak vnímáte nově nazvané programy TV Nova? Proč vlastně došlo k přejmenování?

Mám v nich pěknej guláš ☹ Nechce se mi nějak je zapamatovat. Jak jste na tom vy, co aspoň občas kukáte na TV? Je vám to přejmenovánií jedno, či jste naštvaní a nepamatujete si to?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, briketka10, gagaga, marci1, gecco před 2616 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

K přejmenování došlo v den výročí zahájení vysílání Novy.

"Cílem televizní skupiny je propojit všechny své názvy pod značkou Nova. Nové názvy mají odrážet i zaměření jednotlivých kanálů, upozornil server Mediaguru.cz.

Fanda je kanálem zaměřeným na muže, Smíchov, který by měl nově zaujmout i premiérovou tvorbou, je rodinnou televizí a Telka přináší výběr z archivního vysílání TV Nova.

Ostatní stanice z portfolia skupiny Nova už ve svém názvu značku Nova začleněnou mají. V bezplatném vysílání je to hlavní kanál Nova a filmový Nova Cinema, v placeném vysílání sportovní Nova Sport 1 a Nova Sport 2."

https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/425110-nova-prejmenuje-tri-stanice-z-fandy-bude-nova-action.html

Změnu jsem registrovala. Občas se totiž dívám na Milionáře s Vladimírem Čechem.

Ale název j nějak neřeším.. Když něco hledám, procházím všechny programy, zda mě něco zaujme. Někdy nevyberu žádný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Je mi to úplně jedno…
😉
Moc se na to nekoukám – a pokud už ano, prostě cvakám DO tak dlouho, až to najdu…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Moc se v tom taky nevyznám, nejsem si jist, že by došlo k nějakému přejmenování. Spíš si myslím že se rodina Novy rozrostla a že jde o nové kanály. Páč je doma nechytnu, tak mě to nevzrušuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Inovujú, veď musia nejako zaujať, či vlastne prilákať diváka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

„Společnost se tak rozhodla, protože chtěla všechny své kanály spojit značkou Nova“: je oficiální vyjádření. Myslím si, že spíše „poangličtila“ české názvy z důvodu světovosti. Možná se Nova bude postupem času jmenovat 新星 (tradiční čínština). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Domnívám se, že spousta tv programů a nejen tv Nova je naprosto zbytečných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Doteď jsem netušila, že se nějaké programy přejmenovaly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek