Ewíík

Jak vložit stažené české titulky do filmu (mp4) ??

Doplňuji:
Pokud jsem podala málo informací tak doplním ..Videa jsou v mp4 a potřebuji do nich vložit stažené titulky .. je na to nějaký program nebo to jde sloučit ??

Nejlepší odpověď

Většinou stačí, aby se titulky jmenovaly stejně jako video (kromě přípony) a program na přehrávání už si je vloží sám. Samozřejmě musí být ve stejné složce s tím videem. Dokonce i DVD přehrávače to umí, takže není nutno titulky dávat natvrdo do videa. Pokud používáte nějaký základní přehrávač, například Windows Media Player a nefunguje to tam, stáhněte si například VLC Player, nebo KM Player.