Cherry Pie

Jak vloit titulky do filmu/serilu?

Chtěla bych zkouknout jeden seriál který jsem nenašla v čj a má aj ještě není tak dobrá. Na internetu jsem našla české titulky,ale prlblém je že nevím jak je vložit.

Odpovědi
Magix.cz

Používám VLC player.
Doplňuji:
VLC má možnost posunout titulky vpřed/vzad i načíst uložené titulky odkudkoliv z compu, samozřejmě je lepší mít stejný název a umístění s filmem, jak píše iceT.

iceT

stáhnes film\seriál,stáhneš soubor s titulky(pozor na to,aby titulky byly kompatibilní,jinak můžou být posunuté,prostě nemusí sedět a taky je musíš stejně pojmenovat,jinak se neotevřou) a pak si to pustíš na pc,stačí oba soubory otevřít zároveň.I vypálit to takhle jde,prostě do vypalovacího programu vložíš oba soubory opět stejně pojmenované.

famen9

Používám VLC player.

Doplňuji:
VLC á možnost posnout titulky vpřed/vzad i načíst uložené titulky odkudkoliv z compu, samozřejmě je lepší mít strjný název a umístění s filmem, jak píše iceT.