Falcon

Titulky ve filmu

V televizi samsung LE40D550 se nám nezobrazují titulky u filmů v HD rozlišení ve formátu MKV.Zvuk,který je v DTS,ten hraje normálně i když ho některé televize nepodporují a titulky tam nejsou.Což mě teda zklamalo.Nevíte někdo,jestli se tam něco někde nenastavuje? V DivX hrají titulky normálně.

Odpovědi
Alesh

Koukal jsem na netu, že to řešil kde kdo u všech možných TV Samsung, nepomohlo by ti tohle:

Bohužel vestavěný přehravač v TV Samsung nepodporuje vložené titulky do mkv. Musíte je extrahovat do souboru, pomocí eac3to se to dělá následovně:

Prohlédněte si jaké části soubor obsahuje: eac3to jmeno_souboru.mkv
Najděte titulky, řekněme, že mají příponu .srt a jsou v souboru na třetí pozici.
Extrahujte titulky eac3to jmeno_souboru.mkv 3:titulky.srt
Titulky je nyní třeba nahrát do stejného adresáře s filmem a pojmenovat je až na příponu stejně.

Zdroj: http://www.za­gamma.cz/jara/sam­sung