Rokio

Jak velkou byste podle vás měli mít čistou mzdu? Kolik byste měli dostat zaplaceno za měsíc?

Posuzujte podle svého vzdělání, praxe, kurzů a školení, znalosti jazyků, počítačové gramotnosti a ostatních dovedností. Do hodnocení zahrňte i svůj pracovní výkon a přítomnost v práci. Nezapomeňte také na druh vykonávané práce a na to, jak vysoko jste v hierarchii ve firmě.

Nejlepší odpověď
Edison

Já bych měl mít nejmíň tak 3694325,–

V ojrech! 😁

Další odpovědi
Kelt

Podle tvého předpokladu a mé úvahy by mne měla dotovat ještě EU .

ivzez

Člověk si sice může představovat, jak vysokou by chtěl mzdu,
ale je potřeba si uvědomit, že se na pohovoru vždy jedná o hrubou mzdu.

Pokud by uchazeč řekl např. 20.000 čistého, šlo by o 20.000 hrubého.
Předem totiž zaměstnavatel nevím, jaké daňové úlevy bude uplatňovat.

Rokio

Edison: Promiň, ale palce došly. Tvoji odpověď už nemůžu ohodnotit.

Edison

Nepíšu to kvůli palcům. Píšu to proto, že to je další hloupá otázka. Ale ředitel na to nějak nehchce slyšet. 😁