Avatar uživatele
danuleee

Jak ustát sprostého, sobeckého jen sebe milujícího manžela?

25 let snáším urážky a ponižování. Horší je snad to, že naše dcera to těžce snáší a neví co dělat, stejně jako já…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

To myslíte vážně?!
Proč si to necháváte líbit?

Nehledejte, jak „to ustát“,
ale jak od něj nejrychleji pryč …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Takový musel být vždycky ne?Tak teď se mi vnukla otázka, proč si s ním byla a co hůř proč si se za něj vdala?Tohle nikdy nějak nepochopím…

PS: Nemusíš mě za tohle hned ukamenovat :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Najdi si s dcerou podnájem a bydlete tam, nebo ať se on odstěhuje, to se domluvit musíte. Ať si řve a nadává, jak chce, ty s dcerou jděte pryč a čím dřív, tím líp.Tolik promarněných let? Věčná škoda. Nebuď hloupá a odejdi co nejdřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Všichni nejsme takoví, takže opravdu, jak už tu zaznělo, pryč.

Bude to chtít hodně odvahy, ale bude to stát za to. Bývalá kolegyně na tom byla stejně. Nakonec našla odvahu a odešla od manžela. Dnes, po několika letech, je rozvedená, bydlí s novým přítelem, je šťastná a užívá si života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

bohužel není z otázky úplně přesně patrné, jestli se chlubíš a nebo si stěžuješ ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

intervencí? promluvit si s ním, v klidu, bez hádky a sdělit mu, co se vám nelíbí a proč…jestli by mohl být jiný, že tím nikomu nepomáhá atd.
Potom poradna a dál nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Jestli máte kam, tak odejděte. Nebo si najděte někoho jiného, kdo by Vám mohl pomoci se zbavit toho vysavače energie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

po 25-ich rokoch?

no, ako ste si ho vychovala, takého ho máte.
nechápem teda, na čo sa sťažujete – na tieto jeho vlastnosti ste prišli až teraz?
a kam sa podeli tie, ktoré vás prinútili tieto prehliadať?

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ustát ? Okamžitě se s ním rozejdi. Nedokáži si představit, že by mě někdo 25 let urážel a ponižoval. Tvé sebevědomí musí být na nule a dceřino jistě taky. Jediná rada je : rázné a okamžité řešení – rozchod a rozvod. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanda6

To snášet nemůžeš, ani ty ani dcera. Prostě od něj odejdi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ustát to nejde. Lepší skončit to dřív a sama, než později a tím, že to ukončí on.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek