FOG

Jak urychlit vyleceni zlomeniny ruky?

Jak nebo cim si zkratim dobu leceni zlomeniny ruky.

Nejlepší odpověď
chudst

Mejte ji proste v klidu a nedelejte s ni nic, co by ji mohlo ohrozit :) Sam jsem mel zlomenou ruku dvakrat. A kost proste potrebuje cas na to, aby dorostla.

Další odpovědi
tom004

Pochybuji,že na to existuje nějaká extra finta. Asi to bude jen čas a klid.

hanny 2

Jezte Wobenzym!Objednejte si to největší balení a užívejte ho přesně podle návodu,uvidíte,že Vám to hojení urychlí.Mám s tím ty nejlepší zkušenosti,přečtěte si recenze na webu!

BandiOl

Je to trochu paradox. Ze začátku klid, aby se kost srostla správně a pomalu postupně zvyšovat zátěž. Pokud je tělo mladé, regenerace kosti bude rychlejší, jako odpověď na zátěžový stimul.
Pozor: Problém vznikne, pokud neodhadnete správnou zátěž a ruku si zlomíte podruhé.
Z toho důvodu je nejlepší mít hodně trpělivosti a vyčkat. Využijte ten čas na něco zajímavého a užijte si to.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

jey

Zelatina !!! Urychluje hojeni zlomenin !
Pravou zelatinu s horkou vodou, popijet kdyz jen vlazna – pul litru denne po celou dobu hojeni !! Jey