.,.,.,.--§§,

Je možná zlomenina ruky?

Ahojky ve středu jsem si šíleným způsobem narazila ruku, v pátek jsem šla na chirurgii, kde mi bylo řečeno, že se jedná o naraženinu. Dneska mi ale ruka hodně napuchla a udělala se mi veliká podlitá modřina, navíc se k tomu přidala zimnice ,zvýšená teplota a nevolnost, může to spolu souviset?Mám si raději zajít na chirurgii znovu. Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi
patrikkkortu

Zlomená podle mě byt nemuže protože za 1) ruka by byla křivá 2) nemohl/a bys hýbat prstama 3) tu bolest bys nevydržel//a

klumprt

No, možná by nebylo od věci zkusit jinou chirurgii. Někteří doktoři nemusí umět přiznat omyl.