Ing.internet

Jak upravit profilovou fotku?

Potřebuji upravit fotku na občanku a chci vymazat pozadí a nahradit ho jiným. Jde to? Děkuji

Nejlepší odpověď
einstein

Proč jsi se nevifotil rovnou s pozadím které jsi chtěl? Pozadí na občanský průkaz by mělo být neutrální.

Další odpovědi
bolak

Jasně že to jde. Ve photoshopu jde snad všechno, já jsem si taky kdysi hrál s fotkama…a s občankama…strašně mě to prostě bavilo > http://3x.cz/di-CYAE.png

Na to co potřebuješ ty ale stačí jenom použít magnetický laso, vyrvat hlavu a umístit ji na jiný pozadí. Pak zaoblit a trochu rozmáznout hrany, tam kde se bude prolínat hlava s pozadím. Je to otázka dvou minut.

Děda Louda

Mnohem schůdnější je použít fotku k tomuto účelu vytvořenou, než mršit nějaký polotovar. Průkazové foto musí splňovat určitá předepsaná kriteria, což se ti nemusí na koleně podařit a chválihodná snaha ušetřit přijde vniveč.