hanavall4

Jak udělat vysvědčení?

Zrovna jsem v 8 a máme za ukool udělat vysvědčení aspon se pokusit.A mě by zajímalo jak dat to pozadi tam s znakem jak to tam bývá.Zbytek je lehky

Nejlepší odpověď
annas

Přece státní znak (jeho vodoznak) se dává jen na úřední dokumenty, nikoliv ho nějak kopírovat na cvičný vzor. Zřejmě se máte naučit vytvořit formulář.

Podobně se vyhotovují duplikáty vysvědčení, na ně se žádný znak nedává, ale ověřuje se platnost razítkem na konci vysvědčení.

Vytvoříte vysvědčení podle toho, které máte doma, možná přidáte víc kolonek pro předměty a tím to končí. Znakem se nezabývejte.

Další odpovědi
JájsemRaibek

A jsme opět u toho, čemu jsem se celá léta bránil.
Máte za úkol udělat vysvědčení, no dobře, ale proč vás učitel/ka nutí udělat vysvědčení? Možná si to ani neuvědomuje, ale nabádá vás k pokusu spáchání trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny. Byť onen výtvor nebudeš předkládat jako pravé vysvědčení, ale stejně vás ve škole učí, že něco takového jde a to je dle mého názoru špatně.

Arne1

Podle toho co jsem pochopil, tak potřebuješ něco jako vodoznak. Předpokldám, že to máte dělat ve Wordu, tkže jdi prozkoumat:
Rozložení stránky / Vodoznak / Vlastní vodoznak / …

Drap

Podívej se na loňské vysvědčení a budeš vědět přesně, jak to tam má být.

anonym

Vodoznak vysvědčení najdeš jako rastrový obrázek na internetu pomocí Google.com vyhledávače. Do vyhledávacího políčka napiš „vodoznak vysvědčení“ a přepni na záložku „Obrázky“. Klepni hned na jeden z prvních který na sobě nemá žádný text a obrázek se ti zobrazí ve zvětšené podobě, do počítače jej stáhneš klepnutím na tlačítko „Zobrazit obrázek“ a pak jej uložíš kombinací CTRL+S třeba do složky obrázky. Pokud máte možnost tvořit nejen ve Wordu ale třeba i v LibreOffice Writer, je vložení obrázku na pozadí velmi snadné, stačí obrázek myší přesunout do prostoru dokumentu, za krajové značky změnit jeho velikost a nakonec jej poslat na pozadí textu a zrušit obtékání obrázku tak že na něj klepnete pravým tlačítkem myši a pak z nabídky zvolíte „Obtékání textu → na pozadí“ a znovu na obrázek pravým tlačítkem a zvolit „Ukotvit → ke stránce“ to je vše …

Arne1

Vážení, ona přece nepíše že má udělat kopii školního vysvědčení.
To předpokládám může být třebas vysvědčení o absolvování kurzu létání na koštěti. Určitě jde o to, aby uměla dělat nějé rámečky, do nich vypisovat příslušné údaje, nadpis nějakým ozdobným písmem – a na to je asi dotaz, jak udělat vodoznak, resp, podtisk toho formuláře.