Jak udat pěstitele marihuany? A jak anonymně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

nepříliš chápu důvod takového počinání

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím sice proč, ale budiž. Porušuje zákon a to je třeba trestat.
Takže zajdi do tel. budky, vytoč 158 a zde oznam, že v tom a v tom místě, ta a ta osoba pěstuje nepovolenou látku. Policie to prošetří a vyvodí z toho příslušné právní důsledky.
Buď sděl, že neuvedeš jméno, nebo jim řekni třeba Jarda Novák.

Pokročilý

A proč bys to měl dělat...dotyčný/á/ to nemusí hulit,může to pěstovat na výrobu léčiv.Kdokoliv z tvé rodiny to může někdy potřebovat a zjisti si cenu,za kterou se to legálně prodává v lékárnách.Je na zblití

Pokročilý

1) Na policii zavolej samozřejmě anonymně, představ se krycím jménem, které si zvolíš, třeba sketa, hyena, křivák, zmije, možností je mnoho.
2) Na policisty mluv nakřáplým hlasem, který jemně podkresli pohrdavým a škodolibým tónem, aby to znělo jako skřet nebo jak by asi mluvil had, kdyby uměl mluvit.
3) Pak si vezmi dalekohled a pozoruj byt dotyčného, co se bude dít. Při příjezdu policie můžeš vyluzovat skřeky podobné smíchu a radosti. Slintej u toho blahem.

No, tak takhle se to dělá. Snad jsem poradil. Zkus se kdyžtak optat v místní knihovně, zda nemají nějaké publikace třeba o komunistických udavačích. Můžeš se inspirovat, je vidět, že k tématu máš blízko.

Bronzový

... tak to je opravdu perfektní,udávat a ještě anonymně,o tvém charakteru si něco myslím ... víš vůbec,že je to do počtu 5 kusů legální? ... starej se sám o sebe! ...

Bronzový

nijak - pokud to pěstuje v paneláku a smrdí to tam (tak je to blbec) - tak mu řekni ať si koupí pachové filtry.

já jsem pěstoval venkovní - a když za mnou přišli 3x lidi ze vsi - že maj nemocného člena rodiny (jeden měl rakovinu, další roztroušenou sklerozu a lupénku) tak jsem jim vždy dal plnou krabici od bot i několikrát + semínka (vše samzřejmě zadarmo) a šel jsem jim i vysvětlit co je samec a co samice a jak zastřihávat - když už si pěstovali sami. Dělal jsem jim i mast na tu lupénku (akorát si koupili lékařskou vazelínu) a nikdo mě ani je neudával :)

Bronzový

Anonymně a rychle.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.