dasman

Jak trénovat výskok?

Jak trénovat a co dělat abych měl vyšší výskok neboli „vertical jump“?

Nejlepší odpověď
Drap

Posilovat celé tělo a vyskakovat a vyskakovat.

Další odpovědi
Edison

Někteří trénují tak, že si vyskakují. Na kde koho… 😁

zbyndo

Ja som si dával na chrbát batoh,a skákal som so záťažou,postupne ju zvyšoval,prikladal som tehličky,potom bez záťaže som pri výške 173 cm pri baskete zavesil.Chce to to trpezlivosť,drinu,a pôjde to

marci1

Třeba na trampolíně. 🙂

aliendrone

Pro začátek zkus dřepy s výskokem a se zátěží. Tu postupně navyšuj a až se bouchneš hlavou o strop, budeš vědět, že jsi FAKTICKY DOBREJ!;) :D :D