Jak tomu mám správně rozumět?

Dobrý den,
chci se zeptat, jak mám správně rozumět tomuto slovními spojení? Minimální výdrž zdrojů terminálů Matra?
Jde o to, že během spojení mezi složkami IZS je hodně pravděpodobné, že se vybije "telefon"? A jak se to dál řeší? Klasickým mobilním telefonem? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vy zpracováváte práci, prostudovala jsem materiály, takže se určitě lépe orientujete než my. Vždy je váš dotaz vytržený z kontextu, takže se lze špatně orientovat. Podrobnosti o komunikaci v odkazu.

Projděte si např. práci
Spojení složek IZS při mimořádných událostech
MUDr. Jaroslav Valášek MUDr. Ondřej Franěk ZZSHMP-ÚSZSředitel MUDr. Zdeněk Schwarz

"Současná situace – radiové sítě v HZS

Základ –analogové spojenív pásmu 160 MHz

- Ve zkušebním provozu v některých krajích spojenív systému MATRA –PEGAS, reference jsou rozporuplné. "

Doporučení

např.
"Pro krizové řízení a mezikrajskjou spolupráci i pro spolupráci v rámci IZS je za současného stavu věcí, zřejmě jedinou možností využít systém Matra Pegas pro potřeby koordinace a jeho transformace v dobře fungující záložní systém"

Mobilníl sítě jsou při pohromách nespolehlivé.

atd.
http://webcache.googleusercont ent.com/…

Podrobný rozbor

Zajištění spojení příslušníků jednotek požární
ochrany v prostorově rozsáhlých objektech - autor Jan Moravec Bakalářská práce,
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

http://webcache.googleusercont ent.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

..."Minimální výdrž zdrojů terminálů Matra?"...
Uveď kontext...
;-)
Je "hodně pravděpodobné", že se při zásahu stanička vybije?? - já myslím, že ne...
Jak se to dál řeší? - výměnou baterie, nabíječkou...
Případně se použijí jiné komunikační prostředky (myslím, že "Klasický mobilní telefon" nebude úplně ´na pořadu dne)...

Diskuze k otázce

anonym

Myslela jsem, že od toho je tento web, kdy si člověk není něčím jistý, tak se obrátí tady. Buď si tady potvrdí svou odpověď, a nebo mu ji někdo vyvrátí s tím, že nabídne nějaké doporučení.
Má otázka byla čistě informativního charakteru, kdy jsem si chtěla ověřit, zda je to tak myšleno.

Zlatý

annas

Jenže DÚ a ostatní podobné práce jsou důvodem ke smazání.
Ale uvwědomte si, že jde o specifické dotazy, často vytržené z kontextu.

Vyhledala jsem vám, kde může najít další informace. informnace. Zřejfmě jste je nečetla - záložní systém. V dolním odkazu vysvětlení, jak spojení funguje.

anonym

egativa
→ neukázněnost řidičů a blokování požárních automobilů jedoucích k místu nehody,
→ špatné povětrnostní a klimatické podmínky a příjezd jednotek PO proti směru větru (nemožnost objet místo s ohledem na zásah na dálnici),
→ odstavení vozidla se světelnou šipkou do unikajících par HCl pracovníkem soukromé odtahové firmy ještě před příjezdem jednotek PO,
→ obtížná a velmi pomalá práce v oblecích OPCH, velká spotřeba dýchacích přístrojů a ochranných oděvů,
→ počáteční nedostatek vápna pro neutralizaci,
→ minimální výdrž zdrojů terminálů Matra a častá přerušení spojení s hasiči v nebezpečné zóně,
→ pozdní příjezd vozidla s náhradními nádobami.

Jde o hodnocení.
To "každý" hasič musí mít u sebe náhradní baterii? Horko těžko si bude nabíjet vysílačku, kterou při zásahu potřebuj, ne?

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.