gnr54

Jak to mám vysvětlit před LPK ?

Jsem 3roky po operaci kyčelního kloubu a čeká mne ještě operace kolena.In.důchod pobírám 3a půl roku.Dnes jsem byla na úřadě o přehodnocení mého zdravotního stavu.Úřednice mi řekla,že to bylo na udání.Byla to sousedka,do které bych to neřekla.Nejhorší na tom je,že se to nezakládá na pravdě.Při stěhování(před 10měs) sem prý tahala těžké věci.Přitom mi to stěhovala stěhovací firma.Jak to mám vysvětlit až půjdu před LPK.? Jsem docela s toho špatná.Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
panenka

Skusila bych zavolat té stěhovací firmě a řekla jim co se vám přihodilo,a že by jste je chtěla poprosit kdyby byli tak hodní a mohli vám dosvědčit pokud tedy nejsou z daleka že vám to stěhovali oni.Přichystejte si i danový doklad který jim ukážete že vám to stěhovala skutečně firma.Já si myslím že tohle by jim stačit mělo.

Další odpovědi
kropitko

Co kdybych odpověděla jako uživatel Člověk…máte si lépe vybírat sousedy,nesimulovat a netahat těžké věci,když chcete důchod.....za tohle se omlouvám,v životě bych nic takového nenapsala,ale pokud se tu takhle může odpovídat,tak proč ne,třeba mi za tu sprosťárnu dá někdo bod…nějaký další hulvát.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nelegalni-prodej-dvd-co-za-tento-cin-me-ceka-2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-si-myslite-ze-to-je-ze-zas-nasli-novorozence-vyhozeneho-venku

Takhle bych mohla pokračovat,co odpověď,tak kravina,neuži­tečná,občas vulgární, sprostá,urážející

BENYTA

Vůbec se nebojte,uvedu příklad – můj soused si vyfotografoval souseda,který jak veverka lezl po žebříku,a přitom bere měsíční rentu !!!27.000kč!!!,pr­otože údajně kulhá na nohu a má tvalé následky…na tom místě jsem přímo byla,sama zdravá,bych se bála tam vlézt…I když na té fotce bylo automaticky zaznamenán datum a hodina,nebylo to tomu sousedovi nic platné…tyto důkazy nejsou důkazy povolenými,tedy předem schválenými /odposlech natočený na diktafon taky není důkaz/.Když Vám stěhováci dosvědčí,že dělali sami,jste za vodou,jen jste přišla o jednu sousedku,která stejně nestála za to…

GangstaHelper

Třeba standa upřesní, ale toto zavání křivým udáním.

Bohužel v to moc nevěřím, ale v normální společnosti by měla mít z toho ta sousedka, tedy až se prokáže Vaše nevina, solidní problémy.

Jinak se pokuste sehnat více svědků. Snad budou ostatní na Vaší straně.